خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۳/۰۶/۳۱ ۲۳:۵۵
شناسه خبر : 148

حاج شاپور مرحبا بمناسبت هفته دفاع مقدس با خانواده شهید رضوان بیسوده دیدار کرد

حاج شاپور مرحبا در دیدار با مادر شهید بیسوده بمناسبت هفته دفاع مقدس : آیا نباید یاد و خاطره آنهایی که دیروز با ایجاد دیوارهای گوشتی در مقابل شرق و غرب برای کشور و ملت ما عزت و استقلال به ارمغان آوردند را زنده نگه داشت؟!مسئولان و خدمتگزاران به مردم برای موفقیت در مسیر خدمت نیازمند […] ...

حاج شاپور مرحبا در دیدار با مادر شهید بیسوده بمناسبت هفته دفاع مقدس :

آیا نباید یاد و خاطره آنهایی که دیروز با ایجاد دیوارهای گوشتی در مقابل شرق و غرب برای کشور و ملت ما عزت و استقلال به ارمغان آوردند را زنده نگه داشت؟!مسئولان و خدمتگزاران به مردم برای موفقیت در مسیر خدمت نیازمند دعا و حمایت خانواده های معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران هستند.

شهید رضوان بیسوده

حاج شاپور مرحبا با حضور در منزل شهید بیسوده و در دیدار با مادر این شهید گرانقدر دفاع مقدس با تجلیل از صبر و مقاومت خانواده‌های معظم شهدا، آنان را مایه سرافرازی کشور دانست و گفت: هفته دفاع مقدس فرصت مغتنمی است تا یاد و خاطره شهدا و ایثارگری های خانواده های آنها را گرامی بداریم،هرچند باید دین خود را نسبت به این افراد که جان خود را در راه میهن فدا کردند ادا کنیم.

حاج شاپور مرحبا تصریح کرد : آیا نباید یاد و خاطره آنهایی که دیروز با ایجاد دیوارهای گوشتی در مقابل شرق و غرب برای کشور و ملت ما عزت و استقلال به ارمغان آوردند را زنده نگه داشت؟!اگر ایثارگری و فداکاری‌های این مردان بی ادعا و غیور و خانواده‌ آنها نبود، امروز هرگز نمی‌توانستیم عزت، استقلال و پیشرفت داشته باشیم.خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

حاج شاپور مرحبا صبر و استقامت همسران و مادران شهدا را نتیجه درس آموزی از مکتب حضرت زینب کبری(س) برشمرد و افزود: دولت و خدمتگزاران به مردم برای موفقیت در مسیر خدمت نیازمند دعا و حمایت خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران هستند.

در این دیدار حاجیه خانم بیسوده مادر شهید رضوان بیسوده به بیان خاطرات ، سجایای اخلاقی و فداکاری فرزند شهید خود پرداخت.

شهید رضوان بیسوده در سال ۱۳۳۸ در روستای لمیر در خانواده ای متعهد و مذهبی به دنیا آمد. در اوان جوانی  و پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران به فرمان رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران پیوست و پس از چندی خدمت صادقانه در سپاه حضور خود در ارتش جمهوری اسلامی ایران را مفیدتر یافت و با شروع جنگ تحمیلی به جبهه های حق علیه باطل شتافت و سرانجام پس از رشادت های فراوان در تاریخ ۱۳۶۳/۹/۱۰ در منطقه عملیاتی سومار به درجه رفیع شهادت نایل گشت و به قافله مقدس و عظیم شهدا پیوست.

روحش شاد و راهش پررهرو باد.