کد خبر: 836تاریخ انتشار : ۲۲:۰۷:۴۶ - جمعه ۱۹ آذر ۱۳۹۵

پیام تبریک حاج شاپور مرحبا به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو

حاج شاپور مرحبا در پیامی سالگرد حماسه ۱۶ آذر را به جامعه علمی کشور تبریک گفت.   متن پیام تبریک حاج شاپور مرحبا به شرح زیر است: بسمه تعالی «دانشجویان به عنوان نیروهای فعال و پویای هر جامعه و بازوی توانمند علمی هر کشور و نیروی انسانی عالم و آگاه، همواره مهمترین و اثر بخش […]

حاج شاپور مرحبا در پیامی سالگرد حماسه ۱۶ آذر را به جامعه علمی کشور تبریک گفت.

 

17312092772144852683

متن پیام تبریک حاج شاپور مرحبا به شرح زیر است:

بسمه تعالی

«دانشجویان به عنوان نیروهای فعال و پویای هر جامعه و بازوی توانمند علمی هر کشور و نیروی انسانی عالم و آگاه، همواره مهمترین و اثر بخش ترین عامل توسعه اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی به شمار می روند.

۱۶ آذر در تاریخ ایران به عنوان نماد روحیه خروشان جنبش دانشجویی و مظهر ایثار، از خودگذشتگی، پایداری و استقلال و آزادی است و یاد آور رشادت دانشجویانی است که در برابر تیرهای استعماری دشمن سینه سپر کردند تا سندی دیگر از روح میهن پرستی، آزادی خواهی و استقلال طلبی فرزندان این مرزوبوم را برای همیشه در تاریخ ثبت و فریاد ضد استکباری ملت ایران را به گوش جهانیان برسانند.

این روز بزرگ تبلور اراده ملی، آگاهی و پیشگامی دانشجویان در مبارزه با استعمار، ظلم و بیدادگری و فرصتی برای تکریم و پاسداشت مقام و منزلت این عزیزان و هویت بخشی به رسالت و حماسه ماندگار آنها محسوب می شود.

اینجانب ضمن گرامیداشت سالروز ۱۶ آذر، روز دانشجو را به جامعه علمی و دانشگاهی تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون این عزیزان را در همه امور فردی و اجتماعی به ویژه در عرصه فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی از خداوند متعال مسالت می‌نمایم.»

شاپور مرحبا – ٩۵/٩/۱۶

This site is protected by WP-CopyRightPro