کد خبر: 852تاریخ انتشار : ۸:۴۹:۴۸ - سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶

پیام نوروزی حاج شاپور مرحبا

بسم الله الرحمن الرحیم   یا مُقَلّب القُلوب وَ الاَبصار، یا مُدَبّر الیل وَ النَهار   یا مُحَول الحَول وَالاَحوال، حَوِّل حالَنا اِلی اَحسَن الحال     نوروز آیتی از لطف پروردگار و یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی با نسیم روح بخش و دل انگیز خود از راه می رسد و قلب هر […]

بسم الله الرحمن الرحیم

 

یا مُقَلّب القُلوب وَ الاَبصار، یا مُدَبّر الیل وَ النَهار

 

یا مُحَول الحَول وَالاَحوال، حَوِّل حالَنا اِلی اَحسَن الحال

 

 

نوروز آیتی از لطف پروردگار و یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی با نسیم روح بخش و دل انگیز خود از راه می رسد و قلب هر انسان روشن ضمیر را به سوی جلال و جمال الهی رهنمون می کند.

 

این رستاخیز الهام بخش رویشی درونی برای ماست که همچون طبیعت بی جان آغازی دوباره را برای شکوفایی استعدادهای خدادادی خود رقم بزنیم.

 

نوروز فرصتی برای بازگشت به خود وانقلاب درون است و بازدودن غبار و هرگونه سیاهی دل و جان ،عینیت می یابد،این موهبت برای ایرانیان با فصل شکوفایی و بهار آفرینش مقارن شده تا آغاز سال جدید با رویت بی انباز خداوند و تحول طبیعت همراه باشد و مجالی برای تعمق در آیات و نشانه های الهی فراهم شود.

 

سال ۹۵ با خوبی ها و تلخی ها آنچه بود برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد ، برگی دیگر از درخت زمان بر زمین افتاد و بهاری نو در شرف آغاز است .

سالی که مشحون از حوادث و رویدادهای تلخ و شیرین بود ؛

مناسب است در آغاز سال نو از همه عزیزانی که در میان ما نیستند یادی نماییم ، از جمله حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی یار دیرین امام (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) که تحمل فقدان وجودش سخت و ناگوار است هر چند یاد و خاطره عزیزش هرگز از ذهن و یاد مردم محو نخواهد شد.

 

اینجانب ضمن تجدید ارادت به محضر همه مردم ایران اسلامی خصوصأ مردم شریف شهرستان آستارا ، یاد و نام و خاطره شهدای انقلاب و دفاع مقدس، امام شهداء و همه رزمندگان، ایثارگران و جانبازان این مرز و بوم را گرامی داشته و به ساحت همه آنان درود می فرستم و نوروز و سال نو را محضر رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، رئیس جمهور و همه شما مردمان خوب شهرستان مرزی بندر آستارا ، لوندویل و حومه تبریک عرض می نمایم و امیدوارم سال نو سالی سرشار از موفقیت، سربلندی، عزت و افتخار برای شما عزیزان بوده و احسن حال برای همگان تقدیر شود ، انشاء الله

 

شاپور مرحبا – ۹۶/۱/۱

This site is protected by WP-CopyRightPro