کد خبر: 868تاریخ انتشار : ۲۱:۳۴:۲۶ - چهارشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۶

بیانیه حاج شاپور مرحبا به مناسبت خلق حماسه ۲۹ اردیبهشت

حاج شاپور مرحبا طی بیانیه ای از حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها تقدیر کرد. بسمه تعالی مردم شریف و فرهیخته شهرستان مرزی بندر آستارا حماسه حضور شما در جهان پرتلاطم کنونی، بار دیگر نسیم روح بخش آرامش و عطر دل انگیز نشاط و امیدواری را در جای جای میهن عزیزمان پراکند. شما […]

حاج شاپور مرحبا طی بیانیه ای از حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراها تقدیر کرد.

بسمه تعالی

مردم شریف و فرهیخته شهرستان مرزی بندر آستارا

حماسه حضور شما در جهان پرتلاطم کنونی، بار دیگر نسیم روح بخش آرامش و عطر دل انگیز نشاط و امیدواری را در جای جای میهن عزیزمان پراکند.

شما مردم بزرگوار، با بینشی مثال زدنی و درکی عمیق از وضعیت کنونی کشور و با نگاهی روشن به آینده، همگام با مردم سراسر ایران، با رٲیتان یک خواست را به تماشا گذاشتید و آن تداوم ثبات، آرامش، تعامل و مدارای عزتمندانه بود که پیش از این و در چهارسال گذشته در منش و کنش جناب آقای دکتر روحانی به تجلی درآمده بود.

اعجاز حضور شما در پای صندوق های رٲی و مهر تٲییدتان بر ادامه ریاست جمهوری جناب آقای دکتر روحانی، جهان را با این حقیقت روبرو کرد که مردم ایران با وجود همه مشقات و ناملایمات اقتصادی، حاضر نیستند در مسیر درستی که برای توسعه و تعالی و پیشرفت و رسیدن به سطحی از زندگی عزتمند انتخاب کرده اند، حتی گامی به عقب برگردند و به آن مرحله از بزرگی و کرامت رسیده اند که وعده های فریبنده وسوسه شان نکند و طوفان تخریب ها و اتهامات، اندک  آسیبی هم به دیده حقیقت بین شان وارد نسازد.

شکوه حضور شما را در انتخابات ریاست جمهوری و همچنین انتخابات شوراهای شهر و روستا با خضوع تمام می ستایم.

اینجانب همچنین با قدردانی و سپاس از هدایت داهیانه رهبر معظم انقلاب در تمام روند انتخابات بخصوص تاکید ایشان بر پاسداری از سلامت انتخابات و حفاظت از رای مردم، از همه دست اندرکاران برگزاری انتخابات شامل هیات های اجرایی و نظارت و نیروهای امنیتی، قضایی، نظامی و انتظامی که در تٲمین امنیت و سلامت انتخابات همه توان خود را به کار گرفتند، نیز قدردانی می نمایم.

از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراها و هواداران و حامیانشان که حضورشان گرمابخش رقابت ها و موجب شور و نشاط در فضای انتخاباتی کشور شد، تقدیر و تشکر می کنم.

امید است که همگی ما در پرتو اتحاد و همدلی راه پرپیچ و خم توسعه و تعالی ایران عزیز را با سلامت و سرافرازی بپیماییم  و کوشش متحدانه مان به آبادی و اعتلای روزافزون کشورمان بیانجامد.

 

شاپور مرحبا – ۹۶/۳/۱

This site is protected by WP-CopyRightPro