کد خبر: 874تاریخ انتشار : ۸:۰۶:۲۱ - یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۶

پیام حاج شاپور مرحبا به مناسبت گرامیداشت ۱۵ و ۱۴ خرداد

حاج شاپور مرحبا بمناسبت ایام ۱۴ و ۱۵ خرداد پیامی را صادر کردند که متن آن به شرح ذیل است :     بسم الله الرحمن الرحیم خرداد، از آغاز تا انتها همواره ماه خاطرات و حوادث پراهمیت در تاریخ این سرزمین بوده است. حماسه‌ی کم‌نظیر حضور مردم در تعیین سرنوشت، حلاوت آزادسازی خونین‌شهر، اندوه […]

حاج شاپور مرحبا بمناسبت ایام ۱۴ و ۱۵ خرداد پیامی را صادر کردند که متن آن به شرح ذیل است :

 

امام

 

بسم الله الرحمن الرحیم

خرداد، از آغاز تا انتها همواره ماه خاطرات و حوادث پراهمیت در تاریخ این سرزمین بوده است. حماسه‌ی کم‌نظیر حضور مردم در تعیین سرنوشت، حلاوت آزادسازی خونین‌شهر، اندوه وداع با مردی که نهضتی بی‌نظیر را در عالم پایه افکند و نیز قیام خونین نیمه‌ی خرداد که نقطه‌ی عطف مبارزات مردم در برکندن ریشه‌ی بیداد شد؛ جملگی بیان‌گر اهمیت و جایگاه کم‌نظیر ماه خرداد در تقویم و تاریخ این مرز و بوم است.

چهاردهم خرداد، سالگرد از دست‌دادن حضرت امام خمینی (ره)، شخصیت ممتازی است که با درایت، زمان‌شناسی و دوراندیشی، ارزش‌های اسلامی و ایرانی را احیا کرد و با رهبری بی‌نظیر خویش، مردم این سرزمین را همراه و همدل ساخت و انقلابی بنیان نهاد که پناه‌گاه و یاور مظلومان جهان باشد.

یوم‌الله ۱۵ خرداد نیز سرآغاز تحقق اراده‌ی مردم این سرزمین در راه مبارزه با استکبار، طاغوت و استبداد و به ثمرنشستن اراده‌ی ملت بزرگ ایران است.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت ۱۴ و ۱۵ خرداد سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) و قیام خونین مردمی، یاد و خاطره شهدای عزیز و ایثارگران این سرزمین را گرامی داشته و امیدوارم در ظل توجهات حضرت ولیّ‌عصر (عج) و نیز در سایه رهبری داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در پیشبرد اهداف این نظام موفق باشیم.

شاپور مرحبا – ۱۳۹۶/۳/۱۴

This site is protected by WP-CopyRightPro