کد خبر: 886تاریخ انتشار : ۲۱:۱۱:۴۶ - پنج شنبه ۱ تیر ۱۳۹۶

پیام حاج شاپور مرحبا بمناسبت روز قدس و دعوت از عموم مردم شریف شهرستان آستارا برای شرکت در راهپیمایی

بسم الله الرحمن الرحیم انتخاب روز قدس یکی از تدابیر اندیشمندانه حضرت امام خمینی (ره) به منظور حمایت همه جانبه مسلمانان جهان از قیام مردم مظلوم فلسطین، پایه گذار مقاومت شد و به عنوان روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان بی دفاع فلسطین و روز استقامت و عدالتخواهی دنیای اسلام شناخته می شود. […]

IMG_20170622_152601_1

بسم الله الرحمن الرحیم

انتخاب روز قدس یکی از تدابیر اندیشمندانه حضرت امام خمینی (ره) به منظور حمایت همه جانبه مسلمانان جهان از قیام مردم مظلوم فلسطین، پایه گذار مقاومت شد و به عنوان روز تجلی دفاع از آزادی و حقوق مسلمانان بی دفاع فلسطین و روز استقامت و عدالتخواهی دنیای اسلام شناخته می شود.

تمام قدرت‌های استکباری و صهیونیسم بین‌الملل با توان حداکثری خود و بهره گیری از ابزارهای مختلف، کمر به نابودی جهان اسلام بسته اند و این نقشه شوم خود را از قلب جهان اسلام یعنی قدس شریف آغاز کرده که بر خود لازم می‌دانیم برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین در وعده‌گاه راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت کنیم.

روز قدس روز اتحاد و یکپارچگی مسلمانان عالم علیه جبهه کفر، ظلم، اشغالگری و روز پیوند انقلاب اسلامی، مسلمانان جهان و مقاومت در برابر قدرت های اسکتباری دنیا است که باید با حضور پرشور خود در این مراسم بار دیگر همبستگی و اتحاد خود را به جهانیان نشان دهیم.

اینجانب به نوبه خود از آحاد مردم فهیم و مومن شهرستان شهرستان مرزی آستارا دعوت می کنم همگام با سایر هموطنان در سراسر ایران اسلامی حضوری گسترده و باشکوه در مراسم راهپیمایی روز جهانی قدس داشته باشند تا یکبار دیگر صلابت و هوشیاری خود را به مردم دنیا ثابت کنند.

شاپور مرحبا – ۹۶/۴/۱

 

This site is protected by WP-CopyRightPro