کد خبر: 889تاریخ انتشار : ۱۸:۵۶:۳۶ - یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶

پیام تبریک حاج شاپور مرحبا به مناسبت عید سعید فطر

 حاج شاپور مرحبا با صدورپیامی،  عید سعید فطر و فرارسیدن ماه شوال را به مردم مؤمن و خداجوی ایران اسلامی به ویژه مردم شهرستان آستارا تبریک گفت. متن کامل این پیام به شرح ذیل می باشد : بسم ا… الرحمن الرحیم اَللّهُمَّ اَهْلَ الْکِبْرِیاَّءِ وَالْعَظَمَهِ وَاَهْلَ الْجُودِ وَالْجَبَرُوتِ وَاَهْلَ الْعَفْوِ وَالرَّحْمَهِ وَاَهْلَ التَّقْوى وَالْمَغْفِرَهِ … […]

 حاج شاپور مرحبا با صدورپیامی،  عید سعید فطر و فرارسیدن ماه شوال را به مردم مؤمن و خداجوی ایران اسلامی به ویژه مردم شهرستان آستارا تبریک گفت.

متن کامل این پیام به شرح ذیل می باشد :

IMG_20170625_230831

بسم ا… الرحمن الرحیم

اَللّهُمَّ اَهْلَ الْکِبْرِیاَّءِ وَالْعَظَمَهِ وَاَهْلَ الْجُودِ وَالْجَبَرُوتِ وَاَهْلَ الْعَفْوِ وَالرَّحْمَهِ وَاَهْلَ التَّقْوى وَالْمَغْفِرَهِ …

عید سعید فطر، تحفه خداوند متعال به مؤمنانی است که با روزه به غبارروبی خانه دل پرداخته، پلیدی را از جان خود بیرون رانده و به جای آن اخلاص و ایمان را جایگزین کرده اند. اکنون که یک ماه از پالایش جان و درخشش نور ایمان در دل های آسمانی شما عزیزان میگذرد آمدن عید بندگی و شادی وصف ناپذیر از این همه رحمت الهی، خوش یمن ترین نویدی است که روزه داران درگاه احدیت را مسرور می سازد. عید سعید فطر تجلی خدا خواهی و جشن دوری از معصیت و اوج امیدواری به مغفرت و رحمت الهی است و به فرموده مقام عظمی ولایت عید فطر روز پاداش گرفتن و رویت رحمت الهی بعد از ماه مبارک رمضان میباشد.

اینجانب حلول ماه شوال و فرارسیدن عید سعید فطر عید بشارت‏های الهی را به پیشگاه حضرت ولیعصر(عج)، مقام معظم رهبری، خانواده های معظم و معزز شهدا و آحاد مردم شریف شهرستان آستارا صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال، رستگاری، عزت و کرامت همگان را همراه با گسترش آرمان های متعالی دین مبین اسلام مسئلت دارم .

شاپور مرحبا – ۳۰ رمضان ۱۴۳۸

This site is protected by WP-CopyRightPro