کد خبر: 909تاریخ انتشار : ۴:۳۳:۴۸ - شنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۶

پیام حاج شاپور مرحبا به مناسبت یوم الله ۱۳ آبان

  بسم الله الرحمن الرحیم یوم الله ۱۳ آبان یادآور تبعید بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در سال ۱۳۴۳ در اعتراض به معاهده ننگین کاپیتولاسیون و همچنین درس حماسه٬ ایثار و شهادت دانش آموزان در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۱۳۵۸ ( انقلاب دوم در کلام آن پیر فرزانه ) می باشد. […]

 

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله ۱۳ آبان یادآور تبعید بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در سال ۱۳۴۳ در اعتراض به معاهده ننگین کاپیتولاسیون و همچنین درس حماسه٬ ایثار و شهادت دانش آموزان در سال ۱۳۵۷ و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در سال ۱۳۵۸ ( انقلاب دوم در کلام آن پیر فرزانه ) می باشد. سه حادثه و رخداد بسیار مهم در مقاطع زمانی متفاوت ولی بهم پیوسته و ماندگار که خوشبختانه گرامیداشت با شکوه و کم نظیر آن توسط ملت خداجوی ایران اسلامی همواره موجبات شگفتی، حیرت و یأس جهانیان شده است.
اینجانب تمامی اقشار و صنوف مختلف شهرستان مرزی بندر آستارا بویژه روحانیت معظم٬ خانواده های معزز و محترم شهداء، ایثارگران٬ جانبازان، بسیجیان، دانش آموزان٬ دانشجویان ٬ اساتید ٬ فرهنگیان٬ ورزشکاران٬ کسبه و بازار٬ مرد و زن، پیر و جوان و در یک کلام همگان را دعوت می نمایم با ایمان به فرمایشات حضرت امام خمینی (ره) و با تأسی از منویات مقام عظمای ولایت٬ همگام با ملت ایران اسلامی با روحیه انقلابی و بصیرت و آگاهی ناشی از « هیهات من الذله » سرور آزادگان حضرت ابا عبداله الحسین در راهپیمایی و گرامیداشت این روز بزرگ حضور یابند و با روحیه ولایتمداری و استکبار ستیزی دین خود را به انقلاب و نظام ادا نمایند و تجدید میثاق و بیعتی دوباره با رهبر معظم انقلاب و آرمان های مقدس نظام جمهوری اسلامی ببندند. سربلندی و پیروزی ملت ایران در مقابل استکبار و صهیونیسم جهانی را از خدای سبحان مسئلت دارم.

شاپور مرحبا – ۹۶/۸/۱۲

This site is protected by WP-CopyRightPro