کد خبر: 943تاریخ انتشار : ۹:۳۸:۳۹ - پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

پبام نوروزی حاج شاپور مرحبا

حاج شاپور مرحبا به مناسبت فرارسیدن نوروز ۹۷ پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح زیر است؛     به نام خداوند زیبایی ها زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی   بهار، هنگامه تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت است که تحولات آن آیینه تمام […]

حاج شاپور مرحبا به مناسبت فرارسیدن نوروز ۹۷ پیامی صادر کرد. متن پیام به شرح زیر است؛

 

 

به نام خداوند زیبایی ها

زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی

از این باد ار مدد خواهی چراغ دل برافروزی

 

بهار، هنگامه تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت است که تحولات آن آیینه تمام نمای قدرت بیکران اوست و آیات و بیّناتش موجب دگرگونی قلب و بصیرت جان هاست.

بهار فرا می رسد تا قلم صنع الهی در آفرینش تابلوی شگرف طبیعت، آثار اعجاز خویش را به نمایش گذارد و رازهای رنگارنگ و عطرآگین خویش را نثار نگاه ما کند و ما را به تأملی دوباره در خویشتن خویش فرا خواند و نوروز، نماد دوستی، محبت، نشاط، شادابی، ایثار، گذشت و مجموعه ای از سنت‌های مبارکی است که با هنرمندی ملت ایران و ذوق و سلیقه ایرانی مسلمان،به نماد همدلی و وحدت بین همه دلدادگان این سرزمین تبدیل شده است الگویی از همدلی و مهربانی و نیز بستر همبستگی و رمز پیروزی و بهروزی است.

نوروز امسال که با سالروز ولادت مولی الموحدین ، حضرت امیر المومنین علی(علیه السلام) مقارن شده است، را به فال نیک می گیریم و این فرخنده ایام و عید باستانی نوروز- یادگار دیر و دور نیاکانمان- را به مردم نجیب و بافرهنگ و مرزدار شهرستان مرزی بندر آستارا و خانواده های معظم شاهد، جانبازان گرانقدر، آزادگان عزیز و ایثارگران غیرتمند تبریک و شادباش عرض نموده، سالی سرشار از برکت و سعادت و سلامت را برای همه ایرانیان به خصوص مردم عزیز دیار باران از درگاه احدیت خواستارم.

اینجانب با کمال مسرت، حلول سال نو و فرارسیدن بهار پرطراوت و ایام نوروز باستانی را تبریک عرض عرض نموده، از درگاه خداوند سبحان، برای همه ایرانیان سالی لبریز از مهر و صمیمیت و خوشی و سربلندی و بهروزی، در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) مسئلت می نمایم.

 

شاپور مرحبا – ۹۷/۱/۱

This site is protected by WP-CopyRightPro